יום ש', כ’ באייר תשע”ט
סרטים ותמונות
    האתר הראשי  |  דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  
21:57 (23/03/14) אורית לסר
תגובות: -1  צפיות: -1
 
סרטים ככלי חינוכי בשליחות- כל המידע, הרעיונות והטיפים לשימוש בסרטים!
שליחים יקרים, רוצים להקרין סרטים בשליחות, כחוויה בפני עצמה או כחלק מפעילות חינוכית? מחפשים סרטים טובים ורוצים המלצות? אנשי קשר ואנשי מקצוע להתייעץ איתם? - הכול בכתבה שלפניכם! למטה תוכלו להוסיף תגובות ורעיונות משלכם! בהצלחה! וצפייה נעימה...
קרא עוד...
11:16 (19/08/14) אורית לסר
תגובות: 0   צפיות: 177
רשימת 100 הסרטים שמומלץ לכל שליח להכיר!
אספנו המלצות של שליחים מהשנים האחרונות לסרטים ישראליים מז'אנרים שונים (קומדיה, אימה, דוקומנטרי, עלילתי, דרמה ועוד ועוד) שאתם יכולים להביא כדי להאיר זוויות שונות בהסתכלות על ישראל, כדי להציג חלקים שונים בחברה הישראלית, או כדי לפתוח דיון או להעלות את הידע והמודעות על תחום מסויים בישראל (כמו: הסכסוך הישראלי-פלסטיני, החברה החרדית בישראל, החברה הלהט"בית, קיבוצים בישראל ועוד). תודה למושיקו בלס על הייעוץ!!
קרא עוד...
15:29 (18/12/13) יעל אינגל
תגובות: 0   צפיות: 370
סרטונים, רבותי, סרטונים
ריכזנו עבורכם סירטונים שימושיים ביותר בנושא "ישראל" ב- 10 קטגוריות מרכזיות (ישראל- כללי, הומור וסאטירה, היסטוריה, תיקון עולם, טכנולוגיה, אוכל, מיעוטים בחברה הישראלית, הסברה ועוד). רצוי להכיר אותם, כדי שתוכלו להשתמש בהם: לפתיחה של פעילויות וכדי לעורר עניין, להעמקה של דיון בנושא ספציפי, לפרסום דברים שאתם עושים וכו'...
קרא עוד...
09:45 (08/01/14) יעל אינגל
תגובות: 0   צפיות: 0
ערוצי יוטיוב מעולים - סרטונים על ישראל במגוון תחומים!
סרטונים על ישראל, בערוצים רשמיים ופרטיים. הרבה אוספים של סרטונים בנושאים שונים על ישראל. מומלץ לעבור על הרשימה, להירשם לערוצים שמעניינים אתכם ולהשתמש בתוכן!
קרא עוד...
09:40 (26/02/15) אורית לסר
תגובות: 0   צפיות: 94
שנה טובה מבית הספר "מעלה"- אוסף סרטים שיצאו לפסטיבלים בעולם בשנה האחרונה!!
13:36 (05/10/14) אורית לסר
תגובות: -1  צפיות: -1
הצעות לסרטים ישראליים בהנחה לשליחים- EZ-Festivals.com
חברת הפצת הסרטים EZ-Festivals.com- בהצעות לכמה סרטים שיכולים להתאים לכם להקרנה באירועים ופעילויות בשליחות. קבלו את הרשימה המלאה ופרטי הקשר! בהצלחה
קרא עוד...
10:35 (24/08/14) אורית לסר
תגובות: 0   צפיות: 33
סרטים ליום הזכרון לשואה ולגבורה וליום השואה הבינלאומי
לקראת ימי הזיכרון לשואה, תוכלו למצוא כאן רשימת סרטים ישראלים ואחרים, הן עלילתיים והן תיעודיים/דוקומנטריים (יש המון!) וכן סדרות טלוויזיה וסרטים עלילתיים קצרים, העוסקים כולם בנושאים סביב השואה: ניצולי שואה, דור שני לשואה, זיכרון השואה בישראל ובמדינות אחרות, היחס לניצולי השואה בישראל ועוד.
קרא עוד...
09:42 (08/01/14) יעל אינגל
תגובות: 0   צפיות: 0
הסרט "ללכת על המים" + רקע ושאלות מנחות לדיון לאחר צפייה בסרט Walk On Water
קישור לצפייה בסרט המלא ביוטיוב, עם כתוביות באנגלית, וכן מסמך המסכם רקע על הסרט , הבמאי ועוד וכן שאלות לדיון וטיפים למנחה בעקבות צפייה בסרט.
קרא עוד...
13:02 (25/12/13) יעל אינגל
תגובות: 0   צפיות: 81
רקע והנחיות לדיון לאחר הסרט שומרי הסף - The Gatekeepers: Film screening guide
תודה ליעל גרטל. שאלות מנחות לדיון של כשעה לאחר צפייה משותפת בסרט הישראלי המרתק, בו מתראיינים 6 ראשי השב"כ לשעבר שבחיים כיום. פותח נושאים כמו היחס של יהדות התפוצות לישראל, ביטחון לעומת דמוקרטיה, מנהיגות ועוד. מכיל גם ציטוטים מתוך הסרט בדפים שניתן להדפיס וחלחק למי שמגיע לסרט. החוברת הוצאה לאור ע"י ארגון J-Street.
קרא עוד...
16:32 (23/12/13) יעל אינגל
תגובות: 0   צפיות: 26
קריקטורות של שי צ'רקה - מתורגמות לאנגלית ('מקום')
מבחר קריקטורות וקומיקסים קצרים של המאייר שי צ'רקה, עם תרגום לאנגלית. יש ציורים בנושאי החברה הישראלית, הסכסוך הישראלי-פלשתיני ועוד.
קרא עוד...
13:03 (26/11/13) אהרון קלמן
תגובות: 0   צפיות: 73
22 סדרות ישראליות מומלצות לשליחים
אם אתם מעוניינים לחשוף אנשים איתם אם עובדים לחלקים שונים מהחברה הישראלית, בצורה מעמיקה ולאורך זמן, דרך מעולה אחת היא לצפות יחד במפגשים קבועים בסדרה ישראלית כלשהי. אספנו עבורכם סדרות ישראליות המשקפות תחומים שונים בתרבות ובחברה הישראלית: סדרות דרמה מעולות (על החברה החרדית, החברה הדתית-לאומית, החברה הערבית-ערביי ישראל, משפחות המתמודדות עם ילדים עם מוגבלות ועוד), סדרות סאטירה/קומדיה, סדרות דוקומנטריות על החברה הישראלית וההיסטוריה של המדינה (וכן על נושאים ספציפיים כמו תל אביב או הקיבוצים) וכן סדרות על פוליטיקה ודת.
קרא עוד...
14:39 (25/12/13) יעל אינגל
תגובות: 0   צפיות: 330
סדרה באנגלית של 3 פרקים על מוזיקה בישראל - Music Voyager
באדיבות מתן גרף. סדרת טלוויזיה העוקבת אחרי מוזיקה במקומות שונים בעולם, בה כל פרק הוא של כמעט חצי שעה. הסדרה באנגלית ושלושה פרקים שלה הוקדשו לישראל! כל אחד מהם מתמקד בתחום אחר של מוזיקה בישראל ודרכו ניתן ללמוד על מקומות בישראל, אספקטים שונים בחברה הישראלית וכמובן על מוזיקאים מוכשרים בישראל. מראיינים מוזיקאים מוכרים כמו הפרוייקט של עידן רייכל, מוש בן ארי, קרולינה, אהוד בנאי, הדג נחש, יסמין לוי ועוד.
קרא עוד...
11:19 (10/11/13) יעל אינגל
תגובות: 0   צפיות: 223
סרטים/סרטונים
תמונות
סדרות
ארגון בוגרים
ספריית תכנים